AKITA.
WIĘCEJ OSTRZEŻEŃ
NIE BĘDZIE

Maryja po raz ostatni
ostrzegła przed katastrofą!

Maryja po raz ostatni
ostrzegła przed katastrofą!

Wesprzyj promocję książki o wydarzeniach i Orędziu z Akity!

Wypełnij prosty formularz, aby otrzymać wyjątkowy pakiet!

Na podany adres wyślemy pocztą niepowtarzalny pakiet, w którym znajdziesz książkę „Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie”, piękny wizerunek i poświęcony różaniec.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej.

Japonia zniewolona

Japonia w XX wieku przeszła niewyobrażalną metamorfozę – od cesarstwa, przez zbrodniczy system militarny w sojuszu z hitlerowskimi Niemcami, aż po obecną całkowitą degradację kulturową.

Chrystianizacja Japonii zawsze była poważnym wyzwaniem dla misjonarzy, którzy od XVI wieku mozolnie trudzili się, aby lud Kraju Kwitnącej Wiśni mógł poznać światło Ewangelii. 

Niedługo potem kraj spłynął krwią chrześcijan, dając dziesiątki tysięcy męczenników za wiarę. Władcy Japonii chcieli wymazać chrześcijaństwo, a kolejni cesarze podtrzymywali legendę o swym boskim pochodzeniu…

Ratunek dla uciśnionego ludu!

Maryja jednak nigdy nie opuściła tego kraju. Jak za czasów jezuickich misji św. Franciszka Ksawerego, tak i w latach działalności franciszkanina, św. Maksymiliana Kolbego, Niepokalana czuwała nad ich misją zdobywania serc dla Pana. 

Po niemal trzydziestu trzech latach po śmierci świętego Maksymiliana w obozie zagłady Auschwitz, Matka Jezusa sama ukazała się na japońskiej ziemi, przekazując światu najbardziej dramatyczne orędzie w historii, wzywając całą ludzkość do nawrócenia.

Już dzisiaj możesz poznać to Maryjne ostrzeżenie, aby móc przyjąć je sercem i stać się jego głosicielem!

Zostań apostołem orędzia z Japonii! 
W przesyłce znajdziesz również bogato zdobiony obrazek z wizerunkiem Maryi z Akita, a także piękny, poświęcony różaniec, który w trakcie modlitwy będzie wydawał przyjemną różaną woń!

Ten wyjątkowy zestaw czeka na Ciebie! Zamów już dzisiaj!