AKITA.
WIĘCEJ OSTRZEŻEŃ
NIE BĘDZIE

Maryja po raz ostatni
ostrzegła przed katastrofą!

Maryja po raz ostatni
ostrzegła przed katastrofą!

Przyjmij BEZPŁATNIE tę książkę o wydarzeniach i Orędziu z Akity!

Wypełnij prosty formularz, aby otrzymać wyjątkową książkę!

Po wypełnieniu formularza na podany adres wyślemy pocztą książkę Jerzego Wolaka pt. “Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie.”

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej.

Japonia zniewolona

Japonia w XX wieku przeszła niewyobrażalną metamorfozę – od cesarstwa, przez zbrodniczy system militarny w sojuszu z hitlerowskimi Niemcami, aż po obecną całkowitą degradację kulturową.

Chrystianizacja Japonii zawsze była poważnym wyzwaniem dla misjonarzy, którzy od XVI wieku mozolnie trudzili się, aby lud Kraju Kwitnącej Wiśni mógł poznać światło Ewangelii. 

Niedługo potem kraj spłynął krwią chrześcijan, dając dziesiątki tysięcy męczenników za wiarę. Władcy Japonii chcieli wymazać chrześcijaństwo, a kolejni cesarze podtrzymywali legendę o swym boskim pochodzeniu…

Ratunek dla uciśnionego ludu!

Maryja jednak nigdy nie opuściła tego kraju. Jak za czasów jezuickich misji św. Franciszka Ksawerego, tak i w latach działalności franciszkanina, św. Maksymiliana Kolbego, Niepokalana czuwała nad ich misją zdobywania serc dla Pana. 

Po niemal trzydziestu trzech latach po śmierci świętego Maksymiliana w obozie zagłady Auschwitz, Matka Jezusa sama ukazała się na japońskiej ziemi, przekazując światu najbardziej dramatyczne orędzie w historii, wzywając całą ludzkość do nawrócenia.

Już dzisiaj możesz poznać to Maryjne ostrzeżenie, aby móc przyjąć je sercem i stać się jego głosicielem!

Zamów bezpłatnie książkę o objawieniach w Akicie! W przesyłce znajdziesz również bogato zdobiony obrazek z wizerunkiem Maryi z Akita, a także piękny, poświęcony różaniec, który w trakcie modlitwy będzie wydawał przyjemną różaną woń!

Ten pakiet czeka na Ciebie! Zamów już dzisiaj!