CUDOTWÓRCA POŚRÓD NAS

Był człowiekiem cierpienia i modlitwy. Mistykiem, który otrzymał od Pana Jezusa dar noszenia znamion Jego Męki. Zasłynął licznymi cudami, które czynił już za swojego życia. Zamów bezpłatną książkę o świętym Ojcu Pio wraz z obrazkiem opatrzonym jego relikwiami oraz różańcem, i powierz się jego opiece.

Czy chcesz otrzymać bezpłatnie książkę o św. Ojcu Pio, obrazek i różaniec?

Wypełnij ten prosty formularz, aby zamówić wyjątkowy pakiet!

Po wypełnieniu formularza wyślemy pocztą na podany adres książkę ‘’Święty Ojciec Pio. Cudotwórca pośród nas’’ wraz z obrazkiem i różańcem.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi.

Mistyk i cudotwórca

Niniejsza publikacja pozwoli Ci poznać życiorys św. Ojca Pio, od dnia narodzin w Pietrelcinie, aż do śmierci w apulijskim klasztorze. Większość swojego 58-letniego życia kapłańskiego spędził w klasztorze w San Giovanni Rotondo. Tutaj zasłynął z wielu cudów jak rozwiązywania więzów nałogów czy leczenie chorób. Otrzymywał tysiące listów od poszukujących pomocy, których treść poznawał jedynie za dotknięciem koperty. Doświadczał też bilokacji i lewitacji. Wreszcie, uzyskał od Boga największy dar w postaci stygmatów – znamion Męki Chrystusa.

Święty pośród nas

Za sprawą ogromnej liczby cudów, Ojciec Pio jest jednym z najbardziej znanych dwudziestowiecznych świętych. Sygnały o łaskach udzielanych za jego przyczyną od lat nieustannie spływają z całego świata. Te właśnie świadectwa cudotwórczej mocy świętego stygmatyka stanowią istotną część naszej publikacji. Poświadczają, jak wielkim jest On orędownikiem we wszelkich sprawach, zachęcając do uciekania się pod jego przemożną opiekę.

Poznaj życie i cuda św. Ojca Pio, powierzając się Jego opiece!

Zamów bezpłatnie egzemplarz książki ‘’Święty Ojciec Pio. Cudotwórca pośród nas’’, a dodatkowo otrzymasz obrazek z relikwiami świętego oraz różaniec. Ponadto, książka opatrzona jest cytatami świętego i modlitwami ku jego czci, które pozwolą Ci prosić o łaski za jego wstawiennictwem.